BREAKING NEWS

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin Patric HO që i hapi ekspozitë dhe pazaret Duçka-McGonigal me biznesmenin e goditur nga SHBA

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin
x
BREAKING NEWS

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për tradhtinë ndaj Kosovës dhe lojërat me serbët, lëvizja kundër Albin Kurtit e dyshimtë, kërkojnë mbështetje për kryeministrin kosovar

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për
x
BREAKING NEWS

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur KFOR në Veri të Kosovës dhe për të nxjerrë jashtë loje shtetin kosovar, skenar për ndërrimin e territoreve

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur
x
BREAKING NEWS

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për të fundosur Shkëlzenin, ja informacionet “përvëluese”  që ka për djalin e Berishës që e implikojnë në aferën e “Gërdecit”, nga takimi në zyrë me një mafioz, tek gabimi i madh që i kushtoi jetën Kosta Treb...

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër ministër, ja pse Sali Berisha sulmon Prokurorinë e Posaçme dhe kush është politikani që pritet të zëvendësojë Edi Ramën në krye të PS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër
x
BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x

Gossip

Arbana Osmani publikon videon e ëmbël, ja ku gjen paqe moderatorja

Arbana Osmani publikon videon e ëmbël, ja ku gjen paqe moderatorja

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani, ka treguar përmes postimeve të shpeshta në rrjetet sociale, se puna për edicionin e tretë të Big Brother Vip ka filluar dhe sigurisht që angazhimet e saj të ditës janë të shumta dhe me orare të zgjatura.

Osmani, e cila është nëna e tre fëmijëve, Jonit, Diellit dhe Zoit, është padiskutim shumë e ngarkuar me rolin e saj si nënë, që shpesh herë, ashtu sikurse edhe nënat e tjera, i duhet të qëndrojë pa gjumë deri në orët e para të meëngjesit, kur fëmijët janë sëmurë.

Mbrëmjen e kaluar, prezantuesja e një prej formateve televizive më të ndjekura në vend, ka ndarë një video mjaft të ëmbël në profilin e saj të Instagramit, ku shihet teksa mban në krahë Diellin, duke kaluar disa momente të qeta së bashku.

Paqja ime pas një dite shumë të gjatë”, shkruan Arbana bashkngjitur videos, mbi të cilin ka shtuar edhe ikonën e një zemre.

Verën e këtij viti, Arbana ka kurorëzuar dashurinë e saj në martesë me regjisorin, Eduard Grishaj, në një ceremoni sekrete të organizuar në Itali.