BREAKING NEWS

"U shtanga dhe mendova se do kriste pushka", Kreshnik Spahiu tregon ngjarjen më të hidhur në politikë dhe bën parashikimin e bujshëm për Lulzim Bashën

"U shtanga dhe mendova se do kriste pushka", Kreshnik Spahiu tregon
x

Gossip

Arbana Osmani rikthehet ndryshe në ekran, zbulon risitë për të gjithë ndjekësit

Arbana Osmani rikthehet ndryshe në ekran, zbulon risitë për

Në muajin Shkurt do të rikthehet në ekran emisioni "Dua të të bëj të lumtur". Arbana ka bërë të ditur sot se programi do të vijë me ndryshime e një ndër to është studio.

Moderatorja ka publikuar një video ku studio e emisionit shihet përplot me drita.

“Ndërsa në studion e ‘Duas’ këtë vit më shumë dritë, më shumë shkëlqim, më shumë yje”, shkruan Arbana.

Pak ditë më parë Arbana tregoi se i ftuar special do të jetë edhe aktori i mirënjohur Robert Ndrenika.

“Dua te te bej te lumtur” rikthehet ne 6 shkurt ne Top Channel dhe bashke me te do te rikthehen edhe Artistet me A-te madhe (si Ndrenika) te ketij vendi.”

Arbana Osmani rikthehet ndryshe në ekran, zbulon risitë për

 

Më të lexuarat