BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Gossip

Arbana Osmani shoqëron Eduartin në xhirimet e filmit të ri, publikon foton me barkun rrumbullakosur

Arbana Osmani shoqëron Eduartin në xhirimet e filmit të ri,

Moderatorja Arbana Osmani ka shoqëruar së fundmi partnerin e saj, Eduart Grishajn në projektet e tij kinematografike.

Arbana ka ndarë një foto me Eduartin gjatë xhirimeve të një projekti, duke zbuluar se ai është duke punuar për një film të ri.

“Duke bërë filma dhe fëmijë. Gjatë xhirimeve të ‘Sofia’ film i drejtuar nga artisti im i preferuar Eduart Grishaj. I uroj atij dhe të gjithë skuadrës shumë fat”, ka shkruar Arbana krah fotos ku në sy bie barku i rrumbullakosur.

Arbana Osmani shoqëron Eduartin në xhirimet e filmit të ri,

Më të lexuarat