BREAKING NEWS

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste
x

Gossip

Arbana Osmani shfaqet siç nuk e keni parë kurrë, Eduart Grishaj i publikon foton e veçantë moderatores: Fshatarja ime!

Arbana Osmani shfaqet siç nuk e keni parë kurrë, Eduart Grishaj

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë një ndër çiftet më të dashur të showbizzit shqiptar.

Dyshja mirëpritën fëmijën e tyre të parë në fund të Tetorit, një djalë që e pagëzuan me emrin e veçantë, Diell. Ata janë shumë aktivë në rrjete sociale, ku shpeshherë kanë ndarë disa dedikime romantike për njëri-tjetrin.

Ndërkohë, së fundmi ka qenë Eduarti i cili ka publikuar një fotografi të veçantë krah moderatores. Arbana shfaqet e veshur si një malësore, ndërsa mban dhe një shami të bardhë në kokë. “Fshatarja ime”, ka shkruar partneri i saj krahas fotos.

Ndërkohë, fotoja ka marrë vëmendjen e ndjekësve, të cilët kanë vërshuar në komente.

Arbana Osmani shfaqet siç nuk e keni parë kurrë, Eduart Grishaj