BREAKING NEWS

Përplasja me armë në Tiranë, 2 persona mbeten të plagosur, autorët kërcënuan me pistoletë edhe policin që tentoi të ndërhynte (DETAJE)

Përplasja me armë në Tiranë, 2 persona mbeten të
x

Gossip

Arbana Osmani vesh fustanin e bardhë dhe na la pa fjalë (FOTO)

Arbana Osmani vesh fustanin e bardhë dhe na la pa fjalë (FOTO)

Arbana Osmani është padyshim një nga moderatoret më të dashura për publikun e ndër më të suksesshmet në ekran. Këtë sezon televiziv, Arbana u rikthye me emisionin e saj "Dua të të bëj të lumtur" dhe nga puntata në puntatë po na mahnit me ndryshimet që po bën në paraqitjen e saj.

Këtë puntatë, Arbana ka veshur një fustan të bardhë me mëngë të gjata dhe duket më bukur se kurrë.

Moderatorja ka marrë komplimenta të shumta nga fansat e disa e krahasojnë me kukullën "Barbie".

Me këto pamje mund të themi se e bardha qenka ngjyra e Arbanës.

Arbana Osmani vesh fustanin e bardhë dhe na la pa fjalë (FOTO)