BREAKING NEWS

Pak kohë para zgjedhjeve, vjen një tjetër ‘shuplakë’ e fortë për Monika Kryemadhin / Damian Gjiknuri jep lajmin, ja çfarë ka ndodhur në Vlorë

Pak kohë para zgjedhjeve, vjen një tjetër
x

Gossip

Arbana Osmani zbulon nese e ndjek 'Përputhen' dhe befason me komentin: Shumë të zhurmshëm...

Arbana Osmani zbulon nese e ndjek 'Përputhen' dhe befason me

Moderatorja Arbana Osmani ka vendosur që këtë të premte t'u përgjigjet disa pyetjeve të fansave rrethe jetës personale, televizionit dhe për programet e saj.

Arbana ka treguar se nuk mendon që do e lërë ndonjëherë punën në televizion dhe e vetmja arsyeja do të ishte nëse nuk do të merrte të njëjtën kënaqësi si prej 20 vitesh.

E pyetur nëse e ndjek "Përputhen", një nga emisionet më të komentuar së fundmi, Arbana është shprehur se për të është shumë i zhurmshëm, por i bëhet qejfi që lexon online dhe ka këtë sukses.

"Jo nuk e ndjek. Shumë i zhurmshëm. Por lexoj për të online dhe më bëhet qejfi për suksesin", shkruan Arbana.

Arbana Osmani zbulon nese e ndjek 'Përputhen' dhe befason me