Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Arbana ti nuk je e bukur”, moderatorja e “Top Channel” i kundërpërgjigjet menjëherë komentuesit dhe e lë pa fjalë

Postuar: 20/03/2019 - 08:59

Moderatorja e njohur e 'Top Channel', Arbana Osmani është mjaft aktive në rrjetet sociale duke ndarë me ndjekësit e saj momente nga jeta profesionale dhe personale.

Shpesh herë ajo replikon dhe me personat që i komentojnë në foto.

Në foton e fundit të postuar nga ajo në Instagram një fans i shkruan “Arbana ti je shumë e bukur nga sjellja dhe shpirti, por jo nga fytyra. Hajt le themi simpatike.”

Arbana i është përgjigjur menjëherë me shumë humor: “Hajt bereqaves.”

Ajo është një ndër moderatoret më të suksesshme në Shqipëri dhe kohët e fundit është përfolur për një divorc me bashkëshortin e saj, por që nuk është prononcuar për këtë gjë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/07/2019 - 23:33

 Blendi Fevizu ka gati 20 vite që është pjesë e ekranit shqiptar dhe tashmë ka krijuar një imazh televiziv që zor se nuk mund ta njohë kush.

Postuar: 18/07/2019 - 22:12

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa ka dhënë një këshillë të vlefshme për të gjithë ndjekës

Postuar: 18/07/2019 - 21:06

Ditët e fundit u përhap lajmi se sopranoja e famshme, Inva Mula, është ndarë nga bashkëshorti i s

Postuar: 18/07/2019 - 20:13

Këngëtari i njohur nga Kosova, Enur Pakashtica, ka rrëfyer një eksperiencë vërtet të frikshme që

Postuar: 18/07/2019 - 19:49

Ori Nebiaj së fundmi po i argëton shikuesit me emisionin e pasdites “Pushime në Top”.

Postuar: 18/07/2019 - 13:54

Reperi Arkimed Lushaj, ose Stresi, njihet si djalë i keq dhe i rrëmujshëm.

Postuar: 18/07/2019 - 12:56

Erza Muqolli, 13-vjeçarja shqiptare që ka fituar zemrat e publikut po korr një sukses të madh që