BREAKING NEWS

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të Tiranës, kush fiton nga 7 kandidatët

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të
x
BREAKING NEWS

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik, por i duhet hequr pak pushteti

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik,
x
BREAKING NEWS

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”, gazetari ‘zë ngushtë’ Alimehmetin

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”,
x
BREAKING NEWS

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza: Më vodhën dhe mua

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza:
x
BREAKING NEWS

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja kur pritet ta marrë vendimin presidenti serb

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja
x
BREAKING NEWS

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në studio mes kandidatit në Kamës dhe Flamur Nokës

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e Durrësit, ja kush e fitoi

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e
x

Gossip

Arbër Hajdari i jep fund beqarisë! Caktohet data e ceremonisë madhështore, vendi dhe këngëtarët e njohur që do marrin pjesë në dasmën që do mbahet shumë shpejt

Arbër Hajdari i jep fund beqarisë! Caktohet data e ceremonisë

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij Vlera do t’i japin fund beqarisë. Në 1 tetor çifti do të kurorëzojë historinë e dashurisë, sipas informacioneve thuhet se çifti do të bëjnë një dasmë të madhe në një ambient larg Tiranës dhe afër Elbasanit.

Në dasmën e Arbrit dhe të Vlerës do të këndojnë artistët Anxhela Peristeri, Klajdi Haruni dhe Bruno, Valbona Mema dhe Gena.

Ish opinionisti i Big Brother ka treguar se ai dhe Vlera janë prej 4 vitesh bashkë dhe që të dy kanë rënë dakort që të jetojnë në Tiranë, pasi siç e dini partnerja e tij është nga Kosova.