BREAKING NEWS

Parashikimi i motit për 14 Gushtin, flasin ekspertët se çfarë pritet në ditët në vijim: Mund të ketë përmbytje masive. Ja zonat që rrezikohen

Parashikimi i motit për 14 Gushtin, flasin ekspertët se
x
BREAKING NEWS

Kosova në alarm/ Agjencia e Emergjencave bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë në orët në vijim

Kosova në alarm/ Agjencia e Emergjencave bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas për vdekje 52-vjeçarin, detajet e para

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas për vdekje
x
BREAKING NEWS

U plagos mbrëmjen e sotme në Kuçovë, Admir Bejo niset me urgjencë drejt Tiranës

U plagos mbrëmjen e sotme në Kuçovë, Admir Bejo niset me
x
BREAKING NEWS

U plagos sot me armë zjarri në Kuçovë, kush është Admir Bejo? Dyshohet për hakmarrje të një tentative vrasje në 2007

U plagos sot me armë zjarri në Kuçovë, kush
x
BREAKING NEWS

45-vjeçari gjendet i plagosur me armë zjarri në Kuçovë, çfarë thotë policia

45-vjeçari gjendet i plagosur me armë zjarri në
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Gjendet një person i pajetë në Pogradec, dyshohet se...

E rëndë/ Gjendet një person i pajetë në Pogradec,
x
BREAKING NEWS

Emri/ Plagosja me armë zjarri në Kuçovë, zbardhen detaje të reja

Emri/ Plagosja me armë zjarri në Kuçovë, zbardhen detaje
x

Gossip

Arbër Hajdari "thyen rregullat", publikon foton e rrallë me të fejuarën dhe zbulon ditën e veçantë që festojnë së bashku me vajzën e biznesmenit të njohur

Arbër Hajdari "thyen rregullat", publikon foton e rrallë

Pas përfshirjes në “Big Brtoher VIP”, edhe pse si opinionist, jeta e tij pesonale u përfshi në media rozë e rrjete sociale. Dihej se Arbër Hajdari është në lidhje prej vitesh me Vlerën, vajza e biznesmenit të njohur Blerim Devollit.

Arbër Hajdari "thyen rregullat", publikon foton e rrallë

Çifti para disa muajsh janë fejuar në qytetin e Tiranës. Përmes disa fotografive, Arbëri zbuloi për herë të parë partneren e tij, duke shkruar: “Vlera ime”

Por ai e ka mbajtur hermetike këtë pjesë dhe postimt numërohen me gishtat e njërës dorë.

Arbër Hajdari "thyen rregullat", publikon foton e rrallë

Ditën e djeshme ai ka bërë një lëshim dhe na ka surprizuar me një foto me të fejuarën e tij. Madje Arbri ka zbuluar edhe një tjetër detaj, ata kanë festuar përvjetorin e 4 të dashurisë.

“Unë fillova të flisja për punën time dhe Vlerën e tërhoqi puna, arritjet që ka ‘Fundjava’ edhe më kërkoi një material të ‘Fundjavës’ përmbledhje dhe i mora adresën e emailin dhe i thashë, do ta dërgoj kur të kthehem. Më pas i kam dërguar materialin, ka filluar duke e parë, kemi filluar duke folur, po për ne nuk ka qenë e lehte dhe vazhdon mos jetë e lehtë për shkak se Prishtina dhe Tirana janë edhe afër por janë edhe larg, çdo fundjavë ne jemi munduar të shqyrtojmë fundjavat”, u shpreh Arbëri disa kohë më parë në një intervistë ku zbuloi si është njohur më partneren e tij.

Arbër Hajdari "thyen rregullat", publikon foton e rrallë