Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ardit Gjebrea dhe “E diela shqiptare” ndërrojnë destinacion/ Moderatori i njohur jep lajmin (FOTO)

Postuar: 11/07/2018 - 21:49

Ardit Gjebrea është ndër moderatorët më të dashur për publikun shqiptar, ndërsa programi i tij “E diela shqiptare” ndër më të preferuarit.

Emisioni i përjavshëm që transmetohet në Tv Klan, sezonin e ri do të vijë me surpriza të reja.

Përveçëse me risi në programacion, “E diela shqiptare” ka ndryshuar destinacion, pasi po ndërtohet një studio e re. Lajmin e ka bërë të ditur Ardit Gjebrea, në llogarinë e tij në Instagram ku shkruan: “Po fillon një studio e re të ndërtohet. "E diela shqiptare" në sezonin e ardhshëm, me shtëpi të re”.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 1

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/07/2018 - 14:28

Ajo ka performuar në Barcelonë të Spanjës, para se të shkonte më pas në Portugali.

Postuar: 23/07/2018 - 12:49

Këngëtarja e njohur Shkëndije Mujaj ka ndezur rrjetet sociale me disa foto të postuara në Instast

Postuar: 23/07/2018 - 12:20

Bes Kallaku ka sjellë bashkëpunimin më të fundit me Gent Fatalin nën titullin “Na vjen dita

Postuar: 23/07/2018 - 12:11

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha dhe partnerja e tij Armina Mevlani janë

Postuar: 23/07/2018 - 11:48

Që prej përfundimit të lidhjes së tij (të pakonfirmuar) me këngëtaren Elvana Gjat

Postuar: 23/07/2018 - 11:36

Gjatë pushimeve relaksuese nuk kanë munguar as “Instastory”-t nga festat e ndryshme n

Postuar: 23/07/2018 - 11:08

Pak ditë më parë bëri bujë deklarata e nënës së djalit të Majk, Majlinda Zeka, e cila tha se repe