Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ardit Gjebrea gabon në komentin e fotos, ndjekësit e kritikojnë dhe i tregojnë si duhet, vjen reagimi i menjëhershëm i moderatorit të njohur

Postuar: 21/10/2019 - 14:43

Moderatori shumë i njohur dhe popullor për shqiptarët me programin e tij "E diela shqiptare" Ardit Gjebrea ka mbërthyer pas vetes një numër të lartë shikuesish. Ditën e djeshme tek rubrika "Ka një mesazh për ty" u trasmetua një histori emocionuese.

Pas përfundimit të emisionit Gjebrea ka publikuar video dhe foto, mirëpo ka bërë një gabim drejtshkrimor dhe ndjekësit nuk i kanë kursyer kritikat.

“Shkruhet gjest jo xhest. Do e ndjek ne YouTube patjeter”, i shkruan ndjekësja, ndërsa moderatori e korrigjoi menjëherë.

“E korrigjova”, i përgjigjet ai, por sërish kritikat kanë vazhduar edhe nga ndjekës të tjerë të cilët e kanë kapur në kohë gabimin e Gjebreas.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/11/2019 - 21:21

Gazetari Blendi Fevziu tregoi edhe një histori të vërtetë, që i ka ndodhur kur ishte kur ishte nxënës shkolle.

Postuar: 16/11/2019 - 19:20

Enki Braçaj, ish-moderatore e Zjarr Tv, ka qenë një ndër vajzat që thyen tabutë ne ekranin shqipt

Postuar: 16/11/2019 - 16:24

Prej disa kohësh moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj është në qendër të mediave rozë.

Postuar: 16/11/2019 - 16:16

Aktori i njohur Bes Kallaku tregoi se i është dashur të qëndrojë larg familjes gjatë xhirimit të

Postuar: 16/11/2019 - 15:59

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha ka arritur një sukses të madh me këngën “Meant to be&rdqu

Postuar: 16/11/2019 - 12:12

Pasi aktorja e humorit, Rudina Dembacaj, më në fund vendosi të konfirmojë ndarjen nga bashkëshort