BREAKING NEWS

Vazhdojnë përpjekjet për të finalizuar Reformën Zgjedhore, SHBA hedh hapin e rëndësishëm, zyra e shtypit të ambasadës njofton lëvizjen e Yuri Kim ditën e sotme

Vazhdojnë përpjekjet për të finalizuar Reformën
x

Gossip

Ardit Gjebrea gabon në komentin e fotos, ndjekësit e kritikojnë dhe i tregojnë si duhet, vjen reagimi i menjëhershëm i moderatorit të njohur

Ardit Gjebrea gabon në komentin e fotos, ndjekësit e kritikojnë

Moderatori shumë i njohur dhe popullor për shqiptarët me programin e tij "E diela shqiptare" Ardit Gjebrea ka mbërthyer pas vetes një numër të lartë shikuesish. Ditën e djeshme tek rubrika "Ka një mesazh për ty" u trasmetua një histori emocionuese.

Pas përfundimit të emisionit Gjebrea ka publikuar video dhe foto, mirëpo ka bërë një gabim drejtshkrimor dhe ndjekësit nuk i kanë kursyer kritikat.

“Shkruhet gjest jo xhest. Do e ndjek ne YouTube patjeter”, i shkruan ndjekësja, ndërsa moderatori e korrigjoi menjëherë.

“E korrigjova”, i përgjigjet ai, por sërish kritikat kanë vazhduar edhe nga ndjekës të tjerë të cilët e kanë kapur në kohë gabimin e Gjebreas.

Më të lexuarat