BREAKING NEWS

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar se të prekur me koronavirus, ja 3 qytetet me numrin më të madh të infektimeve

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar
x

Gossip

Ardit Gjebrea niset drejt Turqisë pas infektimit nga COVID-19? Reagon vet moderatori dhe tregon si është gjendja e tij shëndetësore (FOTO)

Ardit Gjebrea niset drejt Turqisë pas infektimit nga COVID-19? Reagon vet

Moderatori Ardit Gjebrea 2 javë më parë bëri publik lajmin se kishte rezultuar pozitiv me COVID-19.

Javën e parë e prezantoi nga shtëpia spektaklin ‘E diela shqiptare’, ndërsa të dielën e kaluar Arditi njoftoi se me këshillë të mjekut të tij nuk do ta prezantonte ai. Pas këtij njoftimi filluan aluidimet se është përkeqësuar gjendja shëndetësore e Ardit Gjebreas.

Madje disa faqe online kanë përhapur dje lajmin se Gjebrea është transportuar me urgjencë drejt Turqisë. Një lajm ‘fake’ ky që është përgënjeshtruar me mjaft stil nga vet Arditi.

Përmes disa postimeve në rrjetet sociale, Arditi bën të ditur se është në gjendje të të mirë dhe ndodhet në shtëpinë e tij.

Ardit Gjebrea niset drejt Turqisë pas infektimit nga COVID-19? Reagon vet

Ardit Gjebrea niset drejt Turqisë pas infektimit nga COVID-19? Reagon vet

Ardit Gjebrea niset drejt Turqisë pas infektimit nga COVID-19? Reagon vet

Ardit Gjebrea niset drejt Turqisë pas infektimit nga COVID-19? Reagon vet

Ardit Gjebrea niset drejt Turqisë pas infektimit nga COVID-19? Reagon vet

Më të lexuarat