BREAKING NEWS

Më në fund ‘zhbllokohet' Gjykata e Lartë/ Zgjidhet nënkryetari që do të ketë kompetencat e kryetarit, ja kush emërohet

Më në fund ‘zhbllokohet' Gjykata e Lartë/ Zgjidhet
x

Gossip

Ardit Gjebrea nuk mban dot lotët ‘live’ në emision: Këto janë të këqijat kur je... (VIDEO)

Ardit Gjebrea nuk mban dot lotët ‘live’ në emision:

Finalja e “Power Kidz” në programin “E Diela Shqiptare” nuk kaloi pa emocione dhe surpriza.

Moderatori Ardit Gjebrea kishte menduar një surprizë për fëmijët. Teksa Joeli po shikonte një video-mesazh të nënës së tij, ai u prek nga fjalët e bukura të së ëmës dhe nuk mundi të përmbante lotët.

Por këtyre emocioneve nuk u shpëtoi dot as Ardit Gjebrea, i cili u përlot teksa kujtoi nënën e tij të ndjerë, që u largua nga jeta rreth 2 vite më parë.

Drejtuesi i “E Diela Shqiptare” u mundua ta kapërcente këtë moment, duke thënë se “këto janë të këqijat kur je live në program”.