BREAKING NEWS

Do kandidojë në Durrës përballë Bashës? Vjen reagimi i papritur i kryeministrit Rama: Mos hapni llafe kot. Ja cilin qytet kam zgjedhur

Do kandidojë në Durrës përballë Bashës? Vjen
x

Gossip

Ardit Gjebrea publikon foton romantike në krahët e bashkëshortes dhe ka dy fjalë: Më në fund kjo është e para...

Ardit Gjebrea publikon foton romantike në krahët e bashkëshortes

Pas një sezoni të lodhshëm televiziv më në fund moderatori Ardit Gjebrea ka vendosur të pushojë me familjen e tij. Arditi ka shkuar me pushime me vajzën dhe bashkëshorten e tij.

Ardit Gjebrea publikon foton romantike në krahët e bashkëshortes

Moderatori ka publikuar në Instagram një foto me Anilën, ku shfaqet i mbështetur pranë saj.

“Pas 46 të dielave në studio, më në fund kjo është e para çlodhje që e prisja kështu”, shkruan Gjebrea krah fotos ku shfaqet i buzëqeshur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pas 46 të dielave në studio, më në fund kjo është e para çlodhje që e prisja kështu @anilabeko

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on