BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin: 130 raste të reja brenda 24 orëve

Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin: 130 raste të
x

Gossip

Ardit Gjebrea shijon pushimet, publikon foton dhe e shoqëron me fjalë domethënëse

Ardit Gjebrea shijon pushimet, publikon foton dhe e shoqëron me fjalë

Ardit Gjebrea është një nga emrat më të dashur të ekranit.

Ai ka nisur pushimet me familjen dhe këtë e ka treguar nëpërmjet fotove, publikuar në rrjetet sociale.

Fotografia e fundit e tij ka qenë ajo që ka tërhequr më shumë vëmendje dhe komentet kanë qenë të shumta.

“Gjithçka kam”, shkruan Arditi teksa i drejtohet bashkëshortes Anilës dhe vajzës Anna.

Ardit Gjebrea shijon pushimet, publikon foton dhe e shoqëron me fjalë