BREAKING NEWS

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat ‘bombë’ dhe plas paralajmërimin e frikshëm për Berishën: Kjo është dosja që ka Basha në dorë!

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë taborët e tij për të shkatërruar PD, është i dalë boje dhe në grahmat e fundit të tij

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata në PD në eksplozion e sipër, Basha e Berisha dinë shumë sekrete për njëri-tjetrin

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata
x
BREAKING NEWS

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED dhe përplasja me Donald Lu, te refuzimi i arrestimit dhe braktisja nga presidenti

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED
x

Gossip

Ardit Gjerbea udhëton në SHBA dhe jep lajmin e bukur (FOTO)

Ardit Gjerbea udhëton në SHBA dhe jep lajmin e bukur (FOTO)

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea së bashku me bashkëshorten dhe vajzën kanë udhëtuar për në SHBA. Ata kanë shkuar në Boston, për të vizituar djalin e madh, Jonin.

Familja kishte një vit e gjysmë pa u bashkuar, dhe kjo për shkak të situatës së Covid-19 dhe masave kufizuese të udhëtimit.

Gjebrea ka postuar një foto të familjes në Instagram dhe shkruan: Një vit e  gjysmë, përsëri bashkë”.

Ardit Gjerbea udhëton në SHBA dhe jep lajmin e bukur (FOTO)

Ardit Gjerbea udhëton në SHBA dhe jep lajmin e bukur (FOTO)

Ardit Gjerbea udhëton në SHBA dhe jep lajmin e bukur (FOTO)