BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Gossip

Arilena Ara arrin një tjetër sukses, bëhet pjesë e 8 vajzave më të fuqishme të botës

Arilena Ara arrin një tjetër sukses, bëhet pjesë e 8 vajzave

Këngëtarja Arilena Ara i është bashkuar botës së modës. Këngëtarja është bërë pjesë e ‘Vogue Italia’ dhe ‘Milan Fashion Week’ në mesin e 8 vajzave më të fuqishme nga e gjithë bota.

Stilistja e famshme kineze, Sara Ëong ka mbledhur në një event virtual 8 vajza dhe gra më me influencë në glob, këngëtare, modele dhe personalitete nga SHBA, Italia, Lindja e Largët dhe vende të tjera.

Një nga këto 8 vajza të përzgjedhura nga vetë Sara Ëong është edhe Arilena Ara. Arilena ka realizuar edhe një set fotografik me veshje nga Sara Ëong, i cili pritet të jetë publik në ditët në vazhdim.

Më të lexuarat