BREAKING NEWS

Frrok Çupi paralajmëron arrestimin e Metës, tregon dy dëshmitarët kyç që pritet të lënë në “tavolinën” e amerikanëve një “thes” me zullume: Ish-presidenti rrezikon të ekstradohet në SHBA

Frrok Çupi paralajmëron arrestimin e Metës, tregon dy
x
BREAKING NEWS

Shkon në 19 numri i personave të arrestuar nga operacioni “Plumbi i Artë”/ E 'fundosi' dëshmia e Nuredin Dumanit, vihet në pranga i shpalluri në kërkim, akuzat që rëndojnë mbi të

Shkon në 19 numri i personave të arrestuar nga operacioni
x
BREAKING NEWS

U arrestua së bashku me kryebashkiakun, GJKKO liron nga qelia ish zyrtarin e lartë (EMRI)

U arrestua së bashku me kryebashkiakun, GJKKO liron nga qelia ish zyrtarin
x
BREAKING NEWS

KED i dorëzoi 3 emra, Gjykata e Lartë merr vendimin për zgjedhjen e anëtarit të ri të Gjykatës Kushtetues

KED i dorëzoi 3 emra, Gjykata e Lartë merr vendimin për zgjedhjen
x
BREAKING NEWS

“Bandat shqiptare ‘uzurpojnë’ rrugët e Britanisë”, Sekretarja e Brendshme nuk ndalet: Ky është vetëm fillimi, ja masat që do të merren

“Bandat shqiptare ‘uzurpojnë’ rrugët e
x
BREAKING NEWS

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën paralajmërimin e fortë për Shqipërinë

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me vete rroba në makinë, dyshohet se po udhëtonin drejt...

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me
x

Gossip

Arjan Konomi del me reagimin e papritur në rrjetet sociale: Më mungon shumë miku im! (VIDEO)

Arjan Konomi del me reagimin e papritur në rrjetet sociale: Më mungon

Reperi, Cllevio ndodhet në burg pasi theu masën e sigurisë “arrest shtëpie”. Ndërsa, më herët ai u përfshi në një përleshje fizike me reperin e njohur, Noizyn.

Ndërkohë, në rrjete sociale, “#freecllevio” është një ndër hashtag-et që po përdoret më së shumti.

Më i fundit që e ka kërkuar lirimin e Cllevios është edhe opinionisti Arjan Konomi, i cili ka ndarë në Instagram një pjesë nga një bisedë e tyre “live”, ku kanë qeshur pafund.

“@cllevio_ganggo na mungon miku im! Të qeshurat tona me gjithë shpirt, humori dhe diskutimet mbi historinë, filmat, mbi Marta Goebblesin dhe Anna Bolenen. E mbi të gjitha Natali Portman ???????????? Shpresoj të të shoh sa më shpejt! Zoti të ndihmotë ty dhe shpirtin tënd të pastër e të vërtetë! Përfundoftë sa më shpejt kalvari yt o njeri me zemer, mendje dhe kulturë të pasur!”, ka shkruar Konomi krahas videos.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arjan Konomi (@arjankonomi_)

 

Më të lexuarat