BREAKING NEWS

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me motin me 10 gusht

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe gruas së tij/ Autoritetet amerikane po hetojnë nëse kishte konflikt mes çiftit! Në apartament u gjetën shenja…

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e qëlloi me armë zjarri 12-vjeçarin

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x

Gossip

Arjan Konomi i befason të gjithë në studio: Tregohu njëherë burrë Bashkim

Arjan Konomi i befason të gjithë në studio: Tregohu

Alvisa dhe Bashkimi vazhdimisht kanë pasur debate të ashpra me opinionistin Arjan Konomi në “Për’puthen”. Kur Alvisa dhe Bashkimi u deklaruan për njëri-tjetrin në “Për’puthen Prime”, një koment i Arjanit duket se e prishi atmosferën romantike.

“Duket sikur Bashkimit i kanë thënë për një vajzë të mirë, që i ka të gjitha të mira, por sikur ka një problem të vogël: është çik me barrë”, ishte metafora që përdori opinionisti.

Ky koment nuk u pëlqeu aspak konkurrentëve, ndërsa debatet vazhduan dhe këtë të hënë në emision.

“Edhe ‘Prime’ për familjen time ka qenë shumë e vështirë. Babi donte të fliste me Arjanin, por i thashë se nuk doja të përfshija asnjë nga familja”, tha Alvisa.

Ndërsa kritikat, opinionisti nuk i kurseu për Bashkimin, që e konsideroi ‘të shtirur’

“Tregohu njëherë burrë. Ti tjetër gjë mendon, tjetër thotë, shtiret dhe na hiqet këtu si i ndershëm”, i tha ai konkurrentit, ndërsa ai u shpreh se pasiguritë që ka janë normale, por ka dëshirë të vazhdojë njohjen me Alvisën.

Më të lexuarat