BREAKING NEWS

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit
x
BREAKING NEWS

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e rëndësishëm dhe tregon çfarë pritet: Kemi frikë nga…

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e
x
BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x

Gossip

Arjan Konomi nxjerr prapaskenat për Sindin: Kërcënimet e rënda që ajo i ka bërë Julit! Babai i kishte thënë dhe burgut hapu, do i vinte kushëriri nga Franca...

Arjan Konomi nxjerr prapaskenat për Sindin: Kërcënimet e

Në puntatën e sotme të “Përputhen”, Sindi i rikujtoi Antonelës ofendimet që i kishte bërë Atdheut gjatë sherrit të tyre. Ajo tha se Antonela e ka ofenduar Atdheun nga mbiemri dhe nuk e ka besuar në asnjë moment pajtimin e tyre.

Në këtë moment ndërhyri opinionisti Arjan Konomi, i cili tha se akuzat dhe kërcënimet që Sindi i ka bërë Julit kanë qenë akoma më të rënda. Ai zbuloi disa kërcënime që nuk janë transmetuar në program, të tilla si babai dhe kushëriri i Sindit do të hakmerreshin ndaj Julit. 

“Sindi foli për falje, për ofendimin e emrit të familjes e këto gjëra. Ishin të rënda, por mes dy personave janë ata që e zgjidhin. Pse duhet të mosbesojmë ne këtë falje, por duhet të besojmë ty? Pavarësisht se Juli të ofendoi dhe the që babai i kishte thënë dhe burgut hapu dhe do merrte hak ndaj Julit, nuk u transmetua, dhe kushëriri do vinte nga Franca dhe do merrej me Julin...ti e fale dhe e përqafove. Ne e vlerësuam këtë gjë. Pse te vetja jote i sheh këto gjëra dhe të tjerat jo?”, u shpreh Konomi.

Sindi tha se nuk ka pasur asgjë personale me Julin dhe zënkat e tyre kanë qenë zënka fëminore.

Më të lexuarat