BREAKING NEWS

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar se të prekur me koronavirus, ja 3 qytetet me numrin më të madh të infektimeve

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar
x

Gossip

Arjan Konomi shpërthen në lot në studio/ Ja me çfarë përballet në mes të emisionit opinionisti që mbeti i befasuar

Arjan Konomi shpërthen në lot në studio/ Ja me çfarë

Atdheu ka surprizuar opinionistin e Përputhen Arjan Konomi, puntatën e sotme me një dhuratë.

Ai i ka dhuruar një tablo ku shkruhej “Vlerësim për Arjan Konomin për kontributin që ka dhënë si gazetar gjatë luftës së Kosovës”.

“E kam parë Arjanin në një intervistë dhe më ka prekur shumë,” tha Atdheu teksa i dorëzoi dhuratën.

Kjo dhuratë e papritur bëri që Arjani të derdhte lot në studio duke e falenderuar për gjestin. Po ashtu, Atdheu kishte dhe një dhuratë për moderatoren Bora Zemani, një suvenir nga qyteti i Gjakovës.

Arjan Konomi shpërthen në lot në studio/ Ja me çfarë

Më të lexuarat