BREAKING NEWS

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të Kavajës, zbardhet dosja e Prokurorisë: Çfarë u zbulua nga pamjet filmike dhe këqyrja e pishinës

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të
x
BREAKING NEWS

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të arrestuar, nga nënkomisari deri tek kryeinspektori. SHÇBA-ja zbulon detajet (EMRAT)

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të
x
BREAKING NEWS

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i shqetësuar presidenti: Ndodhet në një pozitë të vështirë, pritet...

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i
x
BREAKING NEWS

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para, vihet në pranga një 57-vjeçar (DETAJE)

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para,
x
BREAKING NEWS

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të pasurive korruptive nis menjëherë ndjekja penale, 223 politikanë në lupën e SPAK

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të
x
BREAKING NEWS

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e Berishës është e humbur, akuzon ithtarët e ish-kryeministrit se u pasuruan kur ishin në pushtet

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e
x
BREAKING NEWS

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me reagimin e rëndësishëm: Të nisin negociatat pa vonesa!

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me
x

Gossip

“Arjani duket sikur është i virgjër, sepse…”/ Plas keq debati, ish-konkurrentja e “Për’puthen” bën deklaratën e papritur ndaj opinionistit

“Arjani duket sikur është i virgjër, sepse…”/

Sindi Loci, ish-konkurrentja e “Për’puthen”, nuk ka pasur fare raporte të mira me opinionistin e këtij programi, Arjan Konomin. Ndonëse ka nisur sezoni i ri i “Për’puthen”, Arjani dhe Sindi vazhdojnë të hedhin thumba ndaj njëri-tjetrit në rrjete sociale.

Rasti i fundit ishte kur opinionisti e krahasoi Locin me krokodilët, ashtu siç 23-vjeçarja ka treguar vetë gjatë një interviste për “ABC”. Ajo tha se pas përfundimit të programit të dashurisë, kishte vendosur të mos reagonte, por komentet e njëpasnjëshme e bënë të ndihej e cënuar.

“Arjani duket sikur është i virgjër, sepse…”/

Gjërat duhen marrë me sportivitet, se pastaj duket sikur është Arjani i virgjër, nuk jam unë që i marr kaq personale gjërat”,- tha Sindi gjatë bisedës.

Loci tha se ka bërë një takim me Arjanin gjatë kohës që ka qenë pjesë e programit, por sipas saj asgjë nuk ndryshoi nga sjellja e tij. Kjo është edhe arsyeja pse ish-konkurrentja nuk dëshiron që të realizojë një bisedë tjetër tani për t’u sqaruar.

“Arjani duket sikur është i virgjër, sepse…”/

Që në hyrje të programit, 23-vjeçarja është paragjykuar shumë pasi deklaroi se nuk ka pasur asnjë marrëdhënie seksuale me ndonjë djalë e për këtë arsye shumica nisën t’i drejtoheshin me termin “vajza e virgjër”.

“Arjani duket sikur është i virgjër, sepse…”/

“Arjani duket sikur është i virgjër, sepse…”/