BREAKING NEWS

Reagon Ambasada e Francës me ‘notë proteste’ MJP për deklaratat e forta të kryeministrit: Rama po sulmon vendet mike dhe aleate, Bashkimi Evropian është donatori më i madh në Shqipëri

Reagon Ambasada e Francës me ‘notë proteste’ MJP për
x

Gossip

Arjani shpërthen keq ndaj Atdheut: I dështuar! Më ngjallët neveri...

Arjani shpërthen keq ndaj Atdheut: I dështuar! Më ngjallët

Atdheu dhe Melisa u shfaqën shumë romantikë në takimin e sotëm, mirëpo Arjan Konomi e quajti aktor Atdheun dhe Melisën viktimë të takimit.

“Je një aktor i dështuar, Melisa është viktima në këtë takim”, kështu u shpreh opinionisti.

Më tej, Arjani shtoi:

“Takimi më pa sens, më budallallëqe, me fjalë koti. Më ngjalli një neveri për shumë arsye që janë të lidhura me një çështje. E shoh neverinë te Atdheu, nuk prisja që nga ai 10 ditë pasi u puth të kishte të njëjtën sjellje me një vajzë tjetër. Të kam vlerësuar që në fillim dhe në raste të tjera. Atë ditë puthjen që bëre me Anën më pëlqeu shumë, por kur vendose të qëndroje në program, dakord e gëlltita. Por nuk të shkon një javë pas një puthje lamtumire, të dalësh me një vajzë tjetër, ta ngacmosh, ta joshësh, ta provokosh. Kur ke heshtur të kemi vlerësuar më tepër, ose ishte fallco atje ose është fallco këtu”.