BREAKING NEWS

“Hakerat po shantazhojnë”, Eksperti i IT bën paralajmërimin e fortë: Publikimet janë mesazhe, sulmi kibernetik vazhdon

“Hakerat po shantazhojnë”, Eksperti i IT bën
x
BREAKING NEWS

“Dëm katastrofik i privatësisë”/ Eksperti i kriminalistikës ngre alarmin dhe bën paralajmërimin e fortë: Bisedat e 506 mijë shqiptarëve në WhatsApp janë nxjerrë në shitje

“Dëm katastrofik i privatësisë”/ Eksperti i
x
BREAKING NEWS

SKANDALI në Qatar/ FIFA nis hetimet ndaj kombëtares serbe, vjen reagimi i ministrit të Jashtëm: Hipokrizi, Kosova pjesë e Serbisë!

SKANDALI në Qatar/ FIFA nis hetimet ndaj kombëtares serbe, vjen
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e dy parlamenteve/ Vasili shpjegon pse braktisi seancën e përbashkët: Vëllezërit nga Kosova kanë paguar oligarkët për të ardhur në tokën amë! Ballkani Hapur tradhtia më e madhe

Mbledhja e dy parlamenteve/ Vasili shpjegon pse braktisi seancën e
x
BREAKING NEWS

“Protesta do mbahet para Kryeministrisë”, Berisha i bën thirrjen e fortë Bashkisë dhe e paralajmëron

“Protesta do mbahet para Kryeministrisë”, Berisha i bën
x
BREAKING NEWS

Presidenti Begaj merr vendimin, i jep nënshtetësinë shqiptare këngëtares Dua Lipa

Presidenti Begaj merr vendimin, i jep nënshtetësinë shqiptare
x
BREAKING NEWS

“Bojkotoi” seancën e përbashkët plenare, Berisha zbulon arsyen pse u largua nga parlamenti

“Bojkotoi” seancën e përbashkët plenare, Berisha
x
BREAKING NEWS

Rama merr fjalën në Kuvendin historik Shqipëri-Kosovë, deputetët e PD-së marrin vendimin e papritur! Çfarë ndodhi?

Rama merr fjalën në Kuvendin historik Shqipëri-Kosovë,
x

Gossip

Arjola Demiri dërgon pjesëtarin e ri në familje, zbardhet arsyeja pse ai krijoi konflikt me fëmijët (FOTO)

Arjola Demiri dërgon pjesëtarin e ri në familje, zbardhet arsyeja

Aktorja Arjola Demiri ka treguar së fundmi në rrjet sociale se familjes së saj i është shtuar një anëtar, siç e quan ajo. Bëhet fjalë për një qenush. Ajo ka treguar se qenushi i saj është dy muajsh dhe është i rracës doberman, por ajo ka një problem.

Nuk i kanë gjetur ende një emër dhe kjo ka shkaktuar “konflikt” në familje. Prandaj aktorja kërkon ndihmë nga ndjekësit për një emër.

Arjola Demiri dërgon pjesëtarin e ri në familje, zbardhet arsyeja

Kujtojmë se Arjola Demiri dhe tre fëmijët e saj, tashmë edhe anëtari i ri presin të hyjnë në shtëpinë e re që ajo mori dhuratë gjatë qëndrimit në “Big Brother”.

Arjola Demiri dërgon pjesëtarin e ri në familje, zbardhet arsyeja

Ndjekësit kanë qenë gjithmonë kurioz dhe e kanë pyetur vazhdimisht se kur do të kalojë në shtëpinë e re, por aktorja ka treguar se shtëpia është në ndërtim e sipër.