BREAKING NEWS

Shqipëria dorëzon zyrtarisht rezolutën kundër raportit të Dick Martyt për krime nga UÇK, e cilëson të pabazë dhe kërkon të hartohet një i ri, tërbohen serbët

Shqipëria dorëzon zyrtarisht rezolutën kundër raportit
x
BREAKING NEWS

Përmbyset gjithçka, Vladimir Putin merr goditjen më të madhe që nga fillimi i luftës në Ukrainë, Kievi po tenton të marrë Krimenë

Përmbyset gjithçka, Vladimir Putin merr goditjen më të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit, kategoritë që përfitojnë dhe fondet e vëna në dispozicion nga buxheti

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit,
x
BREAKING NEWS

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes frikës së ndërhyrjes ruse, analiza e “New York Times”: A po e përdor Kremlini Serbinë për të nxitur luftën në Ballkan?

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes
x
BREAKING NEWS

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë aksioneri i mazhorancës, ja pazari i Portit të Durrësit që qeveria nuk na e tregon

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë
x
BREAKING NEWS

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si po shkon drejt paqes situata mes Beogradit dhe Prishtinës, ja lëvizja e ndërkombëtarëve për t’i shkatërruar planin Vuçiçit

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si
x
BREAKING NEWS

Çupi paralajmëron “tërmet” në politikën shqiptare në shtator: Grupi i Berishës do të konsiderohet ‘armatë terroriste’, nuk mund të ketë qeveri teknike për hallet e Metës

Çupi paralajmëron “tërmet” në politikën
x
BREAKING NEWS

Priten stuhi të fuqishme/ Ulje temperaturash dhe rrebeshe shiu në të gjithë vendin, si parashikohet të jetë moti për ditën e sotme

Priten stuhi të fuqishme/ Ulje temperaturash dhe rrebeshe shiu në
x

Gossip

Arjola Demiri pushime luksoze me deputeten e njohur shqiptare, përplaset me ndjekësin pasi i kërkon të heqë dorë nga posti, ja si i kthehet zyrtarja (FOTO)

Arjola Demiri pushime luksoze me deputeten e njohur shqiptare, përplaset me

Marrëdhënia e Arjola Demirit me Adriana Matoshit dihet prej vetesh, pasi ato kanë qenë gjithmonë krah njëra-tjetres si në rrjetet sociale edhe në projekte të ndryshme.

Por vetëm me pjesmarrjen në “Big Brother VIP”, Arjola ka zbuluar raportin shumë të ngushtë më aktoren dhe sot Deputeten.

Me ardhjen e sezonit miket e ngushta kanë nisur pushime dhe kanë udhëtuar në Egjipt. Por komentet e shumta në rrjet nuk kanë munguar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arjola Demiri (@arjolademiri)

“A e paskeni marr rrogen? Se ju jeni nje kategori e detputeteve qe vetem prisni kur po ju del rroga me shku me ba shoping dhe pushime jashte ???????? Nuk jeni te vetedijshem se posti i deputetit eshte post publik dhe jo vend pune. Me vjen keq qe njerezve qe e kane pasion politiken ua keni zene vendin”, shkruan komentuesi.

Arjola Demiri pushime luksoze me deputeten e njohur shqiptare, përplaset me

Ndërkoha Adriana nuk e ka lënë pa koment duke i thënë së të ardhurat e saj nuk varen nga rroga e deputetit dhe se edhe po të mos ishte e tillë do të fitonte njësoj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arjola Demiri (@arjolademiri)

Por kjo nuk e ka bindur komentuesin i cili ka këmbëngulur se ajo duhet të heq dorë nga posti i deputetes.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arjola Demiri (@arjolademiri)

 

Më të lexuarat