BREAKING NEWS

Ish-kryeministri e akuzoi si të shitur te Balla, reagon ashpër Bardhi: Po poshtëron veten, ka përdorur pushtetin për të rritur zerot në llogarinë e tij, shpif për këdo që...

Ish-kryeministri e akuzoi si të shitur te Balla, reagon ashpër Bardhi:
x
BREAKING NEWS

“Ish-kryetarit i vinin mesazhe dhe s’përmendte emrin e kundërshtarit”, Sali Berisha nuk harron të sulmoj Bashën: U angazhua për llogari të...

“Ish-kryetarit i vinin mesazhe dhe s’përmendte emrin e
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Si paraqitet situata epidemiologjike në Shqipëri në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Si paraqitet
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës vendos çmimet e reja, sa do të shitet litri i naftës, benzinës dhe gazit

Bordi i Transparencës vendos çmimet e reja, sa do të shitet
x
BREAKING NEWS

Agron Duka dhe Fatmir Mediu propozuan emrin e tij për President të ardhshëm, reagon Dash Shehi: Të gjitha mbeten manovra politike

Agron Duka dhe Fatmir Mediu propozuan emrin e tij për President të
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama i zhgënjyer nga largimi i Dybala-s: Po të isha kryeministër i Italisë do e bëja Chiellinin ministër

Kryeministri Rama i zhgënjyer nga largimi i Dybala-s: Po të isha
x
BREAKING NEWS

Qeveria merr vendimin e rëndësishëm për federatat sportive dhe sportistët elitarë

Qeveria merr vendimin e rëndësishëm për federatat sportive
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë/ Makina përmbyset në kanal, plagosen dy persona, dërgohen me urgjencë te Trauma

Aksident i rëndë/ Makina përmbyset në kanal, plagosen dy
x

Gossip

Arjola shpërthen në lot, tregon një tjetër histori të trishtë të jetës së saj: Në mes të qytetit kam...

Arjola shpërthen në lot, tregon një tjetër histori të

Loja me sekrete ka ngjallur reagime të shumta mes banorëve në shtëpinë e Big Brother VIP.

Egzona Rafuna, banorja nga Kosova tregoi se njëri nga sekretet ishte se ajo kishte ndihmuar nënën e saj që të pastronin shtëpi, vite më parë.

Mirëpo, kur mbrëmë në spektakël u zbulua një gjë e tillë, pasi përfundoi emisioni, Egzona shpërtheu në lot, duke thënë se nëna e saj mund të jetë prekur që ka zbuluar këtë sekret.

Arjola ka qenë njëra nga banorët që i qëndroi afër Egzonës, duke i treguar një histori nga jeta e saj.

“Tre muajt e verës, kam rujt lopë mes qytetit, këto janë histori motivuese nuk duhet të ndjehesh keq kur i flet”, ka thënë Arjola.

Më të lexuarat