Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Arjon Muça i merr emisionin moderatorit të njohur

Postuar: 10/09/2018 - 13:54

Vetëm pak ditë më parë u përfol se ish-banori i “Big Brother”, Arjon Muça do të rikthehej në ekranet tona duke iu bashkangjitur televizionit “Vizion Plus”.Lajmi i rikthimit tashmë është konfirmuar edhe nga vet Arjoni nëpërmjet një postimi në Instastory.

Ish-banori i “Big Brother” ka postuar një video nëpërmjet të cilës na tregon se ndodhet në studion e montazhit duke përgatitur materialet për emisionin “Living”, i cili pritet të nisë gjatë këtij muaji.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/09/2018 - 21:41

Tea Zhuli dhe Kristi Becka janë dy personazhe që u njohën brenda mureve të reality show “Big Brother”, por u dashuruan jashtë shtëpisë së madhe.Ata nisën një histori dashurie, e cila shumë shpejt do të kur

Postuar: 21/09/2018 - 21:34

Personazhi mjaft i njohur për publikun, Robert Aliaj ka ardhur me një rrëfim ndryshe.

Postuar: 21/09/2018 - 21:07

Thashethemet e shtatzënisë po qarkullojnë rreth Meghan Markle dhe Prince Harry.Këtë javë, psikolo

Postuar: 21/09/2018 - 20:46

Arian Çani ka nisur një sezon tjetër dhe çdo të premte, për disa orë rresht mban të mbërthyer pub

Postuar: 21/09/2018 - 20:35

 Moderatori i njohur është kthyer pas vite më parë, kur ishte ende fëmijë.

Postuar: 21/09/2018 - 20:22

Aktori i njohur Behar Mera ka prezantuar një pjesëtar shumë të shtrenjtë e të dashur të familjes

Postuar: 21/09/2018 - 19:48

Por ajo vazhdon të paragjykohet për shkak të të dashurit të saj, Shkëlzenit, dhe ndjekësit e saj,