BREAKING NEWS

Reagon Ambasada e Francës me ‘notë proteste’ MJP për deklaratat e forta të kryeministrit: Rama po sulmon vendet mike dhe aleate, Bashkimi Evropian është donatori më i madh në Shqipëri

Reagon Ambasada e Francës me ‘notë proteste’ MJP për
x

Gossip

Arjoni e nxori blof për gjyqin pas skandalit që bëri bujë, reagon Ana dhe zbulon si qëndron e vërteta: S’më lejohet fare të flas për ...

Arjoni e nxori blof për gjyqin pas skandalit që bëri bujë,

Pas historisë që bëri bujë në media, Ana deklaroi se ka nisur menjëherë procedurat gjyqësore për cënim privatësie dhe dëmtim imazhi me publikimin e fotos nga Arjoni.

Megjithatë së fundmi Arjoni përmes një postimi në InstaStory, i pyetur nga fansat për gjyqin, tha: “Jam paraqitur me avokatët e mi tek zyrat por deri tani nuk ka asnjë procedim penal. Presim”, është shprehur ish-protagonisti i “Përputhen”.

Pas kësaj deklarate ka reaguar edhe Ana, e cila e ftuar në "Trotuar", ka treguar se është në një proces gjyqësor duke hedhur poshtë deklaratën e Arjonit.

“Unë jam në një proces gjyqësor dhe s’më lejohet fare të flas për këtë temë”, tha Ana.