BREAKING NEWS

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik raportimesh për UFO-t në Itali, ja rasti i paprecedentë që ka kapur radari në aeroportin Malpensa në Milano dhe lidhja me pandeminë e COVID-19

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik
x

Gossip

Arjoni nuk e beson se ajo është e virgjër, Sindi i kthehet ashpër në studion e Top Channel: Do të më kishin dalë...

Arjoni nuk e beson se ajo është e virgjër, Sindi i kthehet

Arjoni u shpreh se nuk e beson deklaratën e bërë nga Sindi, e cila tha në hyrjen e emisionit “Përputhen,  se nuk ka pasur asnjëherë marrëdhënie me një mashkull.

Ai u pyet nga Ana Kauri, në takimin që kishin së bashku.

Sindi, sqaroi edhe njëherë se deklarata e saj ka qenë e vërtetë, duke shtuar se “gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra” dhe nëse do të ishte e kundërta deri më tani do të kishte dalë ndonjë gjë në dritë.

“Çfarë të bëj unë t’i mbush mendjen njerëzve që nuk kam pasur të dashur. Ne na shikon e gjithë Shqipëria dhe të gjithë ata që na njohin, nuk kam atë inteligjencë që të vija këtu do të gënjeja, ku e di shumë mirë që gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra. Siç kanë dalë për personazhe këtu foto, për histori që kanë pasur më parë do të dilnin edhe për mua", tha Ana.