BREAKING NEWS

Një oficer policie dhe një ushtarak, pjesë e grupeve kriminale/ Nga masakrat tek atentatet, Policia në konferencë urgjente, zbardhen detajet e super-operacionit: Ishin vrasës me pagesë

Një oficer policie dhe një ushtarak, pjesë e grupeve kriminale/
x
BREAKING NEWS

Super-operacion në Durrës, shkatërrohet grupi kriminal, arrestohen 15 persona të dyshuar për vrasje. Detajet

Super-operacion në Durrës, shkatërrohet grupi kriminal,
x
BREAKING NEWS

I pari në vendin tonë që fiton betejën/ U shkarkua nga KPA, prokurori i njohur i Tiranës fiton gjyqin në Strasburg

I pari në vendin tonë që fiton betejën/ U shkarkua nga KPA,
x
BREAKING NEWS

Publikimi i të dhënave, gazetari Koka bën deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Nëse publikohet Memex e gjithë organizata e Policisë së Shtetit rrëzohet, ja kush janë ata që cënohen më shumë

Publikimi i të dhënave, gazetari Koka bën deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Sulmi kibernetik/ Ish-kreu i policisë, Hajdarmataj bën paralajmërimin e fortë: Nëse grupet kriminale marrin në dorë sistemin MEMEX do të ketë pasoja, kjo situatë...

Sulmi kibernetik/ Ish-kreu i policisë, Hajdarmataj bën
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kryetarin/ Plas keq mes Kokalarit dhe Sekretarit të FRPD: Kë gënjeni ju, budallenj na dini?

Zgjedhjet për kryetarin/ Plas keq mes Kokalarit dhe Sekretarit të
x
BREAKING NEWS

Publikimi i të dhënave/ Klodiana Lala sulmon qeverinë: Po gënjejnë, institucionet e dinë shumë mirë se cilat sistemi janë sulmuar dhe ç’të dhëna janë marrë

Publikimi i të dhënave/ Klodiana Lala sulmon qeverinë: Po
x
BREAKING NEWS

Sulmet kibernetike/ Eksperti i sigurisë plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Hakerat kanë tentuar sulmin në bankat e nivelit të dytë, po tentohet të...

Sulmet kibernetike/ Eksperti i sigurisë plas deklaratën e fortë
x

Gossip

Armina Mevlani do të jetë Berisha apo Mevlani pas dasmës?! Moderatorja i zbulon të gjitha detajet e ceremonisë së saj

Armina Mevlani do të jetë Berisha apo Mevlani pas dasmës?!

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë këtë të diel të datës 25 shtator.

“Javës tjetër do jesh si zonja Berisha, do na vish në studio”, i tha Dalina Buzi gjatë emisionit “Goca dhe Gra”, si e vetmja e ftuar nga programi.Dhe Armina iu përgjigj se, “Jo do të vij zi zonja Mevlani. Do të vazhdoj të jem zonja Mevlani.” Mesa duket edhe Armina si shumë vajza nuk ka preferuar të marrë mbiemrin e bashkëshortit por të mbajë të sajin.

Armina dhe Shkëlzeni e duan shumë stinën e vjeshtës dhe kjo është arsyeja që vendosën që dasmën ta bëjnë në shtator. Ajo ka zbuluar gjithashtu se edhe vjehrri i saj, Sali Berisha ka shprehur mbështetje për datën e dasmës.

Më të lexuarat