BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Gossip

Armina Mevlani poston foton me bikini dhe nuk i lë vend imagjinatës

Armina Mevlani poston foton me bikini dhe nuk i lë vend imagjinatës

Blogerja e njohur Shqiptare, Armina Mevlani është tepër e angazhuar në rrjete sociale.

Jo vetëm për shkak të postimeve që lidhen me punën, Armina, publikon foto e video edhe nga përditshmëria.

Ashtu ka bërë dhe së fundmi, ku ka ndarë me fansat foto me bikini, ku në pah ka vendosur format e bëshme trupore.

Fotografitë e veçanta kanë marrë mijëra pëlqime e komente nga më të ndryshmet.

Ajo nuk e ka zbuluar destinacionin e pushimeve. Këto foto nga Armina, vijnë pas disa pyetjeve-përgjigjeve që ajo ka zhvilluar me ndjekësit në Instagram, ku ndau një sërë temash. Një ndër të cilave ishte dhe dasma që kanë në plan për të realizuar me partnerin Shkëlzen Berisha.

     
Armina Mevlani poston foton me bikini dhe nuk i lë vend imagjinatës
 
     
Armina Mevlani poston foton me bikini dhe nuk i lë vend imagjinatës
 
     
Armina Mevlani poston foton me bikini dhe nuk i lë vend imagjinatës

Më të lexuarat