BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Gossip

Armina Mevlani poston fotot hot me mikun e saj, ai gjysmë i zhveshur: Festonim si kafshë gjithmonë. Gjithmonë në festa sëbashku

Armina Mevlani poston fotot hot me mikun e saj, ai gjysmë i zhveshur:

Në këto ditë që shumica e njerëzve janë në izolim për shkak të koronavirusi, një mundësi e mirë është hapja e arkivave, për të kujtuar kohën e kaluar, një mënyrë për të larguar sadopak stresin dhe mendjen nga aktualiteti.

Këtë ka bërë së fundi dhe blogerja Armina Mevlani e cila është kthyer në adoleshencën e saj, dhe ka postuar disa foto të vjetra, ku të bie në dy veçanërisht një djalë, të cilin mesa duket ajo e ka mik të ngushtë dhe madje e quan edhe vëlla.

Në një prej fotove që ka postuar me të, Mevlani shihet tërësisht e fokusuar në kërcim, ndërsa situata ka qenë aq e ndezur sa miku i saj ka hequr edhe bluzen, dhe kërcen vetëm me xhinse.

“Festonim si kafshë gjithmonë. Gjithmonë në festa sëbashku” , shkruan blogerja bashkëngjitur fotos.

Armina Mevlani poston fotot hot me mikun e saj, ai gjysmë i zhveshur:

Armina Mevlani poston fotot hot me mikun e saj, ai gjysmë i zhveshur:

Armina Mevlani poston fotot hot me mikun e saj, ai gjysmë i zhveshur:

Armina Mevlani poston fotot hot me mikun e saj, ai gjysmë i zhveshur:

Armina Mevlani poston fotot hot me mikun e saj, ai gjysmë i zhveshur:

Armina Mevlani poston fotot hot me mikun e saj, ai gjysmë i zhveshur:

Më të lexuarat