Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Armina Mevlani- trashgimtares së Top Channel: Kurrë nuk të kam parë kaq sexy!

Postuar: 24/04/2019 - 19:12

Lori Hoxha e cila së fundmi ka qenë në qendër të mediave rozë për ndarjen me Vis Bajraktarin, numëron një numër të lartë ndjekësish në Instagram.

Pak ditë më parë u përfol për një ribashkim të mundshëm mes tyre dhe për hir të së vërtetës pati disa detaje që ata i nxorën zbuluar.
Lori dhe Visi publikuan foto në Instagram në periudha të ndryshme kohore, por me vendndodhje të njëjtë.
Me gjasë ata ka qenë të dy me njëri-tjetrin në Dubai, por për të fshehur “gjurmët e lidhjes” kanë publikuar foto në ditë të ndryshme.
 
Ndërkohë, Lori këto kohët e fundit na ka befasuar me postimet në llogarinë e saj, veçanërisht sot.Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet shumë provokuese, siç mund ta shikoni edhe më poshtë, dhe na ra në sy komenti i Armina Mevlanit, e cila i shkruan: “Kurrë nuk të kam parë kaq sexy!”
 
 
 
 
 
 
 
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/08/2019 - 23:47

Prej disa ditësh Blendi Fevziu ndodhet me pushime në Bahamas, nga ku ka postuar plot foto e video nga pamjet e mrekullueshme që të ofron natyra e plazhet atje.

Postuar: 17/08/2019 - 23:01

Këngëtari i njohur Erik Lloshi, kurorëzon me martesë dashurinë me partneren e tij Rominën.

Postuar: 17/08/2019 - 21:17

Rezarta Shkurta është një ndër femrat më me shije në shoëbizz, ajo është përfolur shumë në mediat

Postuar: 17/08/2019 - 18:30

Sjellja e Mihal Kokëdhimës, ndaj turistëve spanjollë, është bërë sot kryefjalë e mediave e rrjete

Postuar: 17/08/2019 - 15:08

Jemi mësuar t’i shohim çdo fundjavë në ekran, ndërkohë që njëra përlot teleshikuesit ditën

Postuar: 17/08/2019 - 12:48

Mund të cilësohet si një prej këngëtareve më të kritikuar adhe që ka bërë së tepërmi bujë në të g

Postuar: 17/08/2019 - 12:03

Pas lajmit në mediat e huaja për akuzat e disa grave që e akuzonin tenorin e famshëm Placido Domi