BREAKING NEWS

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se çfarë ndodhi mes Ludian Zaimit dhe Çaush Saliasit para vrasjes

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes Vasilika Hysi

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në qeveri

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja çfarë e ka fundosur

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa vota morën Berisha dhe Elezi

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset spitali

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset
x
BREAKING NEWS

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës
x
BREAKING NEWS

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas 30 vitesh të shohësh...”/ Deklarata e fortë e Robert Papës: Edi Rama nuk do të e jap këtë të drejtë nëse vërteton që...

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas
x

Gossip

Armina Mevlani zbulon arsyen pse u rikthye në ekran

Armina Mevlani zbulon arsyen pse u rikthye në ekran

Moderatorja Armina Mevlani ka folur për rikthimin e saj në ekran pasi u bë pjesë e “Goca dhe Gra”.

Në “Ftesë në 5”, ajo tha se e kishte vendosur të mos rikthehej në ekran për një periudhë të caktuar, por ofertën e mendoi për herë të dytë sepse do të shfaqej ndryshe.

Armina Mevlani: Kisha thënë që e kam marrë eksperiencën e bukur të ekranit dhe nuk është momenti për mua, të paktën për disa vite. Ajo që më bëri ta mendoj është se nuk isha vetëm dhe më pëlqeu paneli dhe ideja që njerëzit nuk më kanë njohur asnjëherë si moderatore/analiste ku mund të shprehësh mendimet për një çështje të caktuar.

Ndërsa për deklaratën e shumëpërfolur të tradhtisë, Armina Mevlani sqaroi se si qëndron e vërteta.

Armina Mevlani: Nëse tradhtia ndodh për një natë, gabim i një here, mendoj se të gjithë e meritojnë një mundësi. Nëse hyn monotonia dhe një problem në çift, mund të falet. Por nëse është lidhje paralele, është problem dhe hyn tek vartësitë. Pastaj njerëzit thanë ti e toleroke tradhtinë? Lum si ai. Nuk është ashtu, ne e respektojmë njëri-tjetrin shumë.