Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Armina na prezanton me dhuratën më të bukur që ka marrë dhe kuptimin special të saj (FOTO)

Postuar: 21/10/2018 - 19:03

Jemi mësuar që të shohim gjithçka që ka lidhje me modën nga Armina Mevlani. Si një bloggere e suksesshme dhe e ndjekur, ajo ka zgjedhur të ndajë pothuajse çdo gjë nga dita e saj me ata që e duan.

Këtë herë bukuroshja ka zbuluar një detaj shumë interesant nga jeta e saj, të cilën shpesh përpiqet ta mbajë private. Bëhet fjalë për dhuratën më të bukur që ka marrë ndonjëherë, e cila fsheh një kuptim të veçantë.

“Kjo pikturë është një ndër dhuratat më të bukura që kam marrë. E pikturuar nga kushëriri im dhe është vendi, ku kam marrë propozimin për martesë”, ka shpjeguar Armina.

Bloggerja e ka marrë propozimin nga partneri i saj Shkëlzen Berisha në vitin 2016, në Como të Italisë, tek stoli që simbolizon dashurinë e tyre.  Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë dy të dashuruarit bënë një festë fejese me vetëm 30 të ftuar.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 8

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/11/2018 - 10:17

Prej kohësh është përfolur për jetën private të moderatores Luana Vjollca dhe për lidhjen e dashurisë me biznesmenin dhe menaxherin e VIP-ave nga Kosova, Krenar Çoçajn.

Postuar: 15/11/2018 - 10:15

Siç u bë e ditur dje, "The Voice Kids" do të vijë me ndryshime sepse prezantues në këtë

Postuar: 15/11/2018 - 10:08

Ajo është e tërhequr për të treguar detaje nga jeta e saj private, por herë pas here Xhemi Shehu

Postuar: 15/11/2018 - 10:01

Elhaida Dani ishte shumë pranë fitores vitin e kaluar, por me shumë pak diferencë pikësh, fituese

Postuar: 15/11/2018 - 08:36

Anxhelina Hadërgjonaj ka përshëndetur 126 mijë ndjekësit e saj me një foto, disa minuta pasi ka d

Postuar: 15/11/2018 - 08:26

Kuzhinieri i njohur Renato Mekolli është përfolur së fundmi për sjelljen e tij në emisionin &quot

Postuar: 15/11/2018 - 07:47

Top Channel ka njoftuar se prezantimi i formatit këtë vit do t’i besohet moderatores,