Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Armina s’përmbahet kur sheh këtë foto të Shkëlzenit!

Postuar: 15/11/2018 - 18:58

Shkëlzen Berisha nuk është shumë aktiv me publikime fotosh në rrjetin social Instagram, ama kur vendos të publikoj ndonjë foto tërheq vëmendjen edhe të partneres së tij, Armina Mevlani. Kjo e fundit pasi ka parë të fejuarin e saj veshur me kostum ngjyrë vishnje nuk është përmbajtur.

Ajo ka ripostuar foton e tij në Instastory duke bërë fytyra të habitura dhe duke shprehur njëkohësisht dashurinë e saj si në llogarinë e vet por edhe në atë të Zenit (siç e thërret ajo).

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë prej vitesh në një histori dashurie ndërsa u fejuan në një ceremoni private në kryqytet në 14 tetor. Ajo që bie në sy janë veshjet luksoze dhe tepër të shtrenjta për një qytetar të zakonshëm në Shqipëri, të cilit i duhet të punojë gjithë muajin për të ushqyer familjen.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/02/2019 - 19:24

Ajo ka festuar suksesin më të madh në karrierë kur rrëmbeu dy çmime Grammy javën e kaluar ndërsa, Dua Lipa ka vazhduar ecurinë e saj të jashtëzakonshme të suksesit duke zbuluar personalisht statujën e saj prej dylli

Postuar: 18/02/2019 - 19:12

Përpara se të martohej me Meghan Markle, Princ Harry njihej si mistreci i familjes mbretërore.

Postuar: 18/02/2019 - 18:45

Ndërkohë vetëm pak javë më parë, u zbulua se Arbana dhe bashkëshorti i saj, Ardit Kore, i kishin

Postuar: 18/02/2019 - 16:27

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu gjithmonë është kujdesur që jetën e saj private de familjen ta

Postuar: 18/02/2019 - 11:55

Dy këngëtaret shumë të dashura për publikun, Eli Fara dhe Aurela Gaçe, janë padyshim dy nga zërat

Postuar: 18/02/2019 - 08:16

Luana dhe Krenari janë prej më shumë se 3 vitesh së bashku e megjithatë lidhjen e tyre kanë prefe

Postuar: 18/02/2019 - 07:39

Është munduar që gjatë gjithë kohës ta mbajë të fshehtë.