BREAKING NEWS

Frrok Çupi plas “bombën”: Meta do të arrestohet me urdhër të NATO për “puçin” në Rinas, ka spiunuar kundër SHBA, u shërben forcave jo mike

Frrok Çupi plas “bombën”: Meta do të arrestohet me
x

Gossip

‘Arratiset’ Rezarta Shkurti, me bikini dhe puro në dorë, nis pushimet luksoze në vendet e largëta, por shfaqet në superformë

‘Arratiset’ Rezarta Shkurti, me bikini dhe puro në dorë,

Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta, edhe pse herët, pasi akoma jemi në fillim të pranverës, ajo i ka nisur pushimet.

Bashkëshortja e Ermal Hoxhës ka zbuluar në Instagram se ka nisur pushimet luksoze, por ka mbajtur sekret vendin dhe kush po e shoqëron.

‘Arratiset’ Rezarta Shkurti, me bikini dhe puro në dorë,

Rezarta ka publikuar një foto me bikini duke treguar trupin perfekt të një mami.

Gjithashtu ajo ka publikuar një tjetër foto ku mban në dorë një cigare puro duke treguar se po i shijon në maksimum këto ditë pushimesh.

‘Arratiset’ Rezarta Shkurti, me bikini dhe puro në dorë,

Më të lexuarat