BREAKING NEWS

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një mesazh të fortë: Kemi shqetësime serioze për ...

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për biznesmenin: U dogj brenda dhomës

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për
x
BREAKING NEWS

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të zgjedhë të njohë Kosovën dhe të bojkotojë Putinin, ose do të pësojë të njëjtin fat si Rusia, ja takimet e vështira që e presin presidentin serb

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3 mijë vetëve, ka djegur njerëz të gjallë dhe ka eliminuar kundërshtarë politikë, bashkë me Metën janë bashkëpunëtorë për grabitjen e floririt të Krrabës, ja çfarë ndodhi pasi e vodhën...

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3
x
BREAKING NEWS

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh
x
BREAKING NEWS

Çfarë do të ndodhë në hapësirën shqiptare? Niko Peleshi jep lajmin: Nënshkruhet sot kontrata 6 milionë dollarë

Çfarë do të ndodhë në hapësirën shqiptare?
x
BREAKING NEWS

Rama mbledh në “Vilën 30” ambasadorët e huaj, zbardhet arsyeja e takimit

Rama mbledh në “Vilën 30” ambasadorët e huaj,
x
BREAKING NEWS

“Një kafe, ose do përfundoni në komisariat”/ U kërkonte para qytetarëve, Policia e Shtetit merr vendimin drastik për efektivin, në hetim edhe... (Emrat)

“Një kafe, ose do përfundoni në komisariat”/ U
x

Gossip

Arratisja romantike pariziene e Pique dhe Clara Chía, që konfirmon dashurinë e tyre të zjarrtë

Arratisja romantike pariziene e Pique dhe Clara Chía, që konfirmon

Një koncert i artistit Dani Martín në Cerdanya, pranë kufirit me Francën, konfirmoi historinë e dashurisë së Gerard Piqué dhe Clara Chía, falë disa puthjeve që u përjetësuan nga shumë kamera të pranishme.

Megjithatë, ka një sërë thashethemesh që tregojnë se si filloi të merrte formë kjo romancë, për të cilën ka shumë për të folur. “The Sun” zbuloi se ky çift i ri është takuar brenda Kosmos, një kompani e udhëhequr nga futbollisti katalanas, pasi e reja mban një pozicion në një nga departamentet aty.

Në vend të kësaj, "Vanitatis" theksoi se të dy u takuan shumë kohë përpara se Chía të merrte një pozicion në kompaninë e të dashurit të saj. “Clara ishte kameriere në një nga klubet ku Pique shkoi të festonte me Riqui Puig dhe shokët e tjerë të skuadrës.

Ishte një emocion i jashtëzakonshëm, një dashuri me shikim të parë”, – tha një person i afërt me mjedisin e qendërmbrojtësit. Pas disa muajsh lidhje, Pique dhe dashuria e tij e re kanë përfituar nga pushimi i La Liga-s për shkak të ndeshjeve të kombëtareve për të shijuar një nga qytetet e dashurisë, siç është Parisi.

Kryeqyteti francez është bërë dëshmitar i madh i kësaj dashurie të re, që është farkëtuar mbi ndarjen mes Shakirës dhe futbollistit, gjë e cila u konfirmua me një deklaratë të shkurtër të lëshuar nga këngëtarja kolumbiane.

Çifti është “gjuajtur” në një restorant parizien, ku të dy po darkonin dhe në të njëjtën kohë me shenja të përsëritura dashurie si puthje e përqafime, sipas pamjeve të transmetuara nga paparacët dhe darkuesit që ndodheshin në atë vend. Piqué për momentin nuk ka ndarë asnjë nga lëvizjet me partneren e re në rrjetet e tij sociale, edhe pse kjo romancë nuk fshihet më.

Pique dhe Shakira aktualisht janë në një debat të vazhdueshëm për kujdestarinë e fëmijëve të tyre (Milan dhe Sasha). Pilar Mañé dhe Ramón Tamborero si përfaqësues të Shakira dhe Piqué përkatësisht janë takuar në disa raste, por pa arritur një marrëveshje. Në fakt, të dy janë takuar pak ditë më parë në studion ligjore të qendërmbrojtësit të Barçës, por pa arritur një marrëveshje.