Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Arrestimi i reperit, reagon moderatori i njohur: Hidhu përsëri nga ballkoni i rajonit, o Stres!

Postuar: 18/10/2018 - 10:32

Ditën e djeshme, policia e Tiranës njoftoi arrestimin e reperit të njohur Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi.

Uniformat blu thanë se arrestimi i tij erdhi pas disa muajsh hetime, si anëtar i një grupit kriminal që operonte në Tiranë.

Moderatori i njohur Edi Oga ka ironizuar aksionin e policisë, nisur edhe nga e shkuara e këngëtarit, oi arrestuar dhe i liruar edhe disa herë të tjera më parë.

“Policia dhe drejtësia u këputën duke punuar:

Arrestojnë Stresin!

2012. Lirojnë Stresin!

……………………………..

2015. Arrestojnë Stresin!

2015. Lirojnë Stresin!

……………………………..

2018. Arrestojnë Stresin!

2018. Lirojnë Stresin!

……………………………..

Hidhu përsëri nga ballkoni i rajonit, o Stres!

Është kat i parë dhe derën e ke të hapur!”, shkruan Oga.

Uniformat blu thonë së gjatë arrestimit të Stresit në ambientet e një hoteli të ndodhur në vendin e quajtur Linzë gjatë kontrollit të ushtruar i është gjetur një sasi e vogël lënde narkotike e dyshuar kokainë, një armë zjarri pistoletë e tipit “Pjetro Beretta”, si dhe 12 fishekë të modelit 7.65 mm.

Stresi tashmë akuzohet për veprat penalë të “Trafikimit të lëndëve narkotike” dhe “Krimeve kundër personit”.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/04/2019 - 09:31

Jo vetëm të famshmet, por edhe meshkujt e njohur të ekranit kanë nisur tani që të postojnë foto nudo.

Pas këngëtarit Alban Ramosaj, moderatori Kelvi Kadilli ka postuar një foto shumë intime.

Postuar: 22/04/2019 - 08:49

Vitin e kaluar çifti shumë i dashur për publikun, Xhensila dhe Besi u bënë prindër për herë të pa

Postuar: 22/04/2019 - 08:12

E ftuar së fundmi në "Thumb", Fatma tregoi se Alfio është shumë romantik, i dërgon dhur

Postuar: 22/04/2019 - 07:23

Bes Kallaku tashmë nuk njihet vetëm si aktor, por edhe këngëtar pasi ka publikuar disa këngë që k

Postuar: 22/04/2019 - 07:16

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë me vajzë korrikun e vitit të kaluar, të cilën e quajtën

Postuar: 22/04/2019 - 07:13

Elvana Gjata i ka nisur fuqishëm koncertet, e kësaj here ka shkëlqyer në Zvicër.

Postuar: 21/04/2019 - 17:55

Enca është një nga këngëtaret e pëlqyera, kryesisht nga të rinjtë në tregun muzikor shqiptar.