BREAKING NEWS

Ngjarja që ngriti në këmbë shtetin/ Sipas Blendi Fevziut, ja pse ndodhi sulmi me armë te zyrat e Top Channel

Ngjarja që ngriti në këmbë shtetin/ Sipas Blendi Fevziut, ja
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha publikon për herë të parë video përgjimin që arrestoi policin e RENEA-s

Artan Hoxha publikon për herë të parë video përgjimin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari zbulon nëse do të ketë të tjera largime nga listat e Alibeajt

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari zbulon nëse do të ketë të
x
BREAKING NEWS

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me rrënjë, pyje e çatia”, Stuhia e fuqishme shkakton dëme 'kolosale' në Mallakastër, banorët rrëfejnë përjetimet e tmerrit (FOTO)

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat bashkiakë mbushen me anëtarë të ish-Lëvizjes Socialiste për Integrim, ja emrat

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të parë pse dështuan negociatat me Berishën

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të
x
BREAKING NEWS

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit dhe kërcënon kandidatët demokratë që garojnë në zgjedhjet e 14 majit, ja si po i mban peng dhe shantazhon

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit
x
BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën, zbulon arsyen pse nuk iu bashkua koalicionit “Bashkë Fitojmë”

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën,
x

Gossip

Arrestohet aktori i njohur, zbardhet akuza e rëndë

Arrestohet aktori i njohur, zbardhet akuza e rëndë

Aktori i njohur, Ezra Miller, i cili do të jetë pjesë e filmit të ardhshëm të DC “The Flash”, është arrestuar të martën në ishullin Hawaii për herë të dytë këtë vit.

Miller, 29-vjeç, u arrestua për sulm të shkallës së dytë rreth orës 1:30 të mëngjesit të së martës pas një incidenti në një banesë private në rrethin e ‘Puna’, pranë qytetit të P?hoa, sipas Departamentit të Policisë së Haëait.

Gjatë rrjedhës së hetimit të tyre, policia përcaktoi se individi, i identifikuar më vonë si Ezra Miller, u inatos pasi iu kërkua të largohej dhe thuhet se hodhi një karrige, duke goditur një grua 26-vjeçare në ballë“, sipas një njoftimi për shtyp.

Gruaja e plagosur ka refuzuar mjekimin, sipas policisë.

Muajin e kaluar, Miller, i cili më parë u shfaq si ‘The Flash’ në shumë filma me superhero të DC, u arrestua në Hilo, Hawaii dhe u akuzua për sjellje të çrregullt dhe ngacmim pas një incidenti në një bar, sipas policisë.

Policia thotë se Miller është liruar nga burgu në pritje të hetimeve të mëtejshme. “The Flash” aktualisht është planifikuar të dalë në verën e 2023 .

Arrestohet aktori i njohur, zbardhet akuza e rëndë

Më të lexuarat