BREAKING NEWS

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat ‘bombë’ dhe plas paralajmërimin e frikshëm për Berishën: Kjo është dosja që ka Basha në dorë!

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë taborët e tij për të shkatërruar PD, është i dalë boje dhe në grahmat e fundit të tij

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata në PD në eksplozion e sipër, Basha e Berisha dinë shumë sekrete për njëri-tjetrin

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata
x
BREAKING NEWS

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED dhe përplasja me Donald Lu, te refuzimi i arrestimit dhe braktisja nga presidenti

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED
x

Gossip

Arrestohet Fjolla Morina, reagon për herë të parë bashkëshorti i saj, ja mesazhi i fuqishëm që i dërgon këngëtares nga qelia

Arrestohet Fjolla Morina, reagon për herë të parë

Bashkëshorti i Fjolla Morinës, Fisnik Syla, ka thyer heshtjen pasi Gjykata Themelore e Prishtinës vendosi masën e sigurisë 40 ditë paraburgim për këngëtaren me dyshimin për trafikim me armë dhe arratisje nga vendi i paraburgimit.

Ai ka reaguar për herë të parë përmes një postimi në InstaStory. Teksa ka ndarë një foto nga ceremonia e dasmës së tyre në Maldive, ai shkruan: “Përgjithmonë bashkë, çdo herë me ty dhe për ty shpirti im… do ta kalojmë këtë sfidë dhe do të na mbetet si një ëndërr e padëshiruar. Jam i bindur se drejtësia do të fitojë dhe pafajësia e jote do të vërtetohet. Të dua sot dhe përgjithmonë jeta ime”.

Arrestohet Fjolla Morina, reagon për herë të parë