BREAKING NEWS

Përballet për herë të parë me zërat kritikë ndaj tij, zbulohen 2 lëvizjet e rëndësishme të Lulzim Bashës ditën e sotme

Përballet për herë të parë me zërat kritikë
x

Gossip

Arrestohet i fuqishmi Vali Corleone/ Dhjetëra policë zbarkuan për bastisjen e shtëpisë, kryeprokurori tregon çfarë iu gjet në banesë, nga kokaina, armë, fishekë deri tek...

Arrestohet i fuqishmi Vali Corleone/ Dhjetëra policë zbarkuan për

Ditën e djeshme është bërë e mundur arrestimi i personazhit të njohur për publikun nga Kosova. Prangoset Vali Corleone, fillimisht është bërë bastisja e shtëpisë së tij.

Pas intervistimit, me vendim të prokurorit Corleone është dërguar në paraburgim për 48 orë.

Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Gjilanit, Arben Kadriu, teksa ka dhënë detaje se çka u gjetë në shtëpinë e tij.

“Arrestimi i tij ka ndodhur dje më datën 14, është bastisur shtëpia e tij. Është gjetur një armë automatike, 118 fishekë dhe substancë narkotike, dyshohet të jetë kokainë prej 2.9 gram”, tha Kadriu.