BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Gossip

“Arrogant, i papjekur”/ Shpërthen Monika Lubonja dhe nuk lë gjë pa thënë për Donaldin: Më ka ofenduar aq shumë sa...

“Arrogant, i papjekur”/ Shpërthen Monika Lubonja dhe nuk

Dy konkurrentët e ‘Big Brother VIP’, Donaldi dhe Monika debatuan ashpër pak ditë më parë me njëri-tjetrin. Kjo e fundit gjeti gozhdën me të cilën gdhend Donaldi dhe shpërtheu kundër tij.

“Kjo është më e rëndë se një shkoj. Me këtë vriten në burgje”, i tha ajo. Donaldi i sqaroi se e përdor gozhdën për të gdhendur por ajo refuzoi t’ia jepte.

Nisur nga kjo situatë, Donaldi humbi të gjithë respektin për Monikën.

“Nuk je mirë, po më akuzon. Kam pasur super respekt për ty dhe të kam mbrojtur se nuk më janë dukur të sakta veprimet e Fifit për ty”, i tha ai.

Kjo deklaratë nuk është pritur mirë nga Monika, e cila është ndjerë shumë e ofenduar.

“Më ka ofenduar kaq shumë sa atë natë nuk do e harroj kurrë. Ai ka treguar se është i papjekur, arrogant”, është shprehur ajo gjatë një bisede me Palomën.

“Arrogant, i papjekur”/ Shpërthen Monika Lubonja dhe nuk