BREAKING NEWS

Koronavirusi në Shqipëri / 15 të vdekur në 24 orët e fundit, 594 raste të reja me Covid, shërohen 984 qytetarë

Koronavirusi në Shqipëri / 15 të vdekur në 24 orët e
x
BREAKING NEWS

Vrau policin në Lezhë, Aldi Rama niset me urgjencë drejt Tiranës, ja si paraqitet gjendja e tij shëndetësore

Vrau policin në Lezhë, Aldi Rama niset me urgjencë drejt
x
BREAKING NEWS

U raportua se vrau veten, policia jep njoftimin zyrtar për Aldi Ramën

U raportua se vrau veten,  policia jep njoftimin zyrtar për Aldi Ramën
x
BREAKING NEWS

SPAK zbarkon në këtë qytet, bastisen zyrat e Arsimit

SPAK zbarkon në këtë qytet, bastisen zyrat e Arsimit
x
BREAKING NEWS

Merr fund aksioni/ Prej 5 orësh po ndiqej nga policia, autori i ekzekutimit të oficerit të policisë në Lezhë bën aktin e rëndë

Merr fund aksioni/ Prej 5 orësh po ndiqej nga policia, autori i ekzekutimit
x
BREAKING NEWS

Jep dorëheqjen drejtori i "Shefqet Ndroqit", kjo është mjekja e njohur që zë vendin e tij (EMRI)

Jep dorëheqjen drejtori i "Shefqet Ndroqit", kjo është
x
BREAKING NEWS

Dëshmia që po ndryshon pistën e hetimeve/ Ishte me nënkomisarin e vrarë, Shefi i Krimeve në Policinë Lezhë jep detajet për ngjarjen tragjike: Po kërkonim të arrestonim dikë tjetër që kishte plagosur më herët... (EMRI)

Dëshmia që po ndryshon pistën e hetimeve/ Ishte me
x
BREAKING NEWS

Ekzekutimi i nën/komisarit të Policisë, reagon menjëherë Yuri Kim

Ekzekutimi i nën/komisarit të Policisë, reagon
x

Gossip

Arti në zi/ Arresti kardiak i merr jetën aktorit të njohur (EMRI)

Arti në zi/ Arresti kardiak i merr jetën aktorit të njohur (EMRI)

Një lajm i trishtë ka ardhur për kinematografinë. Aktori Ernie Lively ka ndërruar jetë ditën e djeshme në moshën 74-vjeçare pas një arresti kardiak duke lënë pas një karrierë 50-vjeçare aktimi.

Enrie është babai i aktores së famshme Blake Lively, me të cilën interpretoi në “Sisterhood of the Traveling Pants”. Lively filloi karrierën e tij në ekran me rolet në “The Waltons”, “Fantasy Island” dhe “Dukes of Hazzard”.

Gjatë karrierës së tij të gjatë, Lively u shfaq në filma të tillë si “Shocker” i vitit 1989, “Njeriu në hënë” i vitit 1991, “Pasagjeri 57” i vitit 1992, “Duke parë gotën” e vitit 2018 përveç shfaqjeve televizive në “Dukes of Hazzard” “The X-Files”, “Renegade” dhe “The west wing”. Një nga rolet e tij të para të merituara është në një episod të vitit 1975 të “The waltons”.