BREAKING NEWS

A do shkarkohet Ilir Meta? Pandeli Majko tregon dy arsyet pse mazhoranca është e lëkundur

A do shkarkohet Ilir Meta? Pandeli Majko tregon dy arsyet pse mazhoranca
x

Gossip

Arti në zi/ Humb jetën papritur aktori i njohur i serialit ‘Dashuri e ndaluar’, e bija jep lajmin e hidhur

Arti në zi/ Humb jetën papritur aktori i njohur i serialit

Aktori i njohur turk, Recep Aktug ka ndërruar jetë ditën e sotme.

Mediat turke bëjnë me dije se ai ka humbur jetën në mënyrë të papritur, pasi një sëmundjeje të rënde.

Lajmin e ka bërë të ditur për fansat e tij, e bija nëpërmjet një postimi në Twitter, ku tregon se ka humbur personin më të rëndësishëm për të.

Arti në zi/ Humb jetën papritur aktori i njohur i serialit

Aktori i  mbylli sytë përgjithmonë, në moshën 65-vjeçare dhe pas la një karrierë të pasur.

Për publikun shqiptar Recep Aktug, u bë i njohur për rolin e Hilmiut në filmin “Dashuri e ndaluar”.

Arti në zi/ Humb jetën papritur aktori i njohur i serialit

Më të lexuarat