BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x

Gossip

Arti në zi/ Këngët e saja janë kthyer në hite në gjithë botën, ndahet nga jeta këngëtarja e njohur (EMRI+FOTO)

Arti në zi/ Këngët e saja janë kthyer në hite në

Ditën e djeshme është ndarë nga jeta në moshën 76-vjeçare këngëtarja Sarah Dash, e njohur si këngëtare dhe themeluese e grupit R&B “Labelle”.

 Një humbje e madhe kjo për botën e muzikës, ndërsa deri tani nuk janë bërë të ditura shkaqet e vdekjes.

Grupi Labelle patën sukses të madh me publikimin e këngës së tyre të vitit 1974, “Lady Marmalade”.

Ndërsa si artiste solo, Dash lançoi katër albume në studio midis vitit 1978 dhe 1988.

Arti në zi/ Këngët e saja janë kthyer në hite në

Arti në zi/ Këngët e saja janë kthyer në hite në

Më të lexuarat