BREAKING NEWS

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes Vasilika Hysi

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në qeveri

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa vota morën Berisha dhe Elezi

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset spitali

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset
x
BREAKING NEWS

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës
x
BREAKING NEWS

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas 30 vitesh të shohësh...”/ Deklarata e fortë e Robert Papës: Edi Rama nuk do të e jap këtë të drejtë nëse vërteton që...

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas
x
BREAKING NEWS

I quan “siptari” shqiptarët, Konventa e BE-së dënon ashpër gjuhën e ministrit serb: Deklarime të tilla shkelin dinjitetin e institucioneve të republikës, është obligim...

I quan “siptari” shqiptarët, Konventa e BE-së dënon
x
BREAKING NEWS

Detaje nga ngjarja e rëndë në Pukë/ 11-vjeçari dyshohet se u plagos me armë zjarri nga një...

Detaje nga ngjarja e rëndë në Pukë/ 11-vjeçari
x

Gossip

Arti në zi/ Sëmundja e rëndë i merr jetën në moshë të re aktorit të njohur të serialit ‘Friends’ (EMRI+FOTO)

Arti në zi/ Sëmundja e rëndë i merr jetën në

Një lajm i trishtë ka ardhur për kinematografinë botërore. James Michael Tyler, i njohur me rolin e tij si ‘Gunther’ në serialin ‘Friends’ ka ndërruar jetë.

Ai nuk ka mundur të fitojë dot betejën me kancerin e prostatës, prej të cilit vuante që nga viti 2018.

James vdiq në moshën 59-vjeçare, në shtëpinë e tij në LA. Ndërsa pas vetes ka lenë gruan Jennifer Carno

Arti në zi/ Sëmundja e rëndë i merr jetën në

Arti në zi/ Sëmundja e rëndë i merr jetën në