BREAKING NEWS

E veshur sportive dhe duke shijuar tingujt e çiftelisë, ambasadorja Yuri Kim shfaqet si kurrë më parë (Pamjet)

E veshur sportive dhe duke shijuar tingujt e çiftelisë, ambasadorja
x

Gossip

As Bes Kallaku nuk i reziston dot aplikacionit për ndryshimin e gjinisë, ja si do dukej aktori i humorit nëse do ishte femër

As Bes Kallaku nuk i reziston dot aplikacionit për ndryshimin e

Aplikacioni për ndryshimin e gjinisë i ka përfshirë të gjithë njerëzit.

Madje nuk i kanë rezistuar edhe personazhet e famshëm që kanë dashur të zbulojnë se si do dukeshin nëse do ishin gjini tjetër.

 Mes tyre është edhe Bes Kallaku që ka publikuar një foto sesi do dukej në versionin femër.

“Ja praaaaa”- shkroi aktori i humorit në përshkrimin e fotos, duke e shoqëruar me një emoji duke qeshur me lot.

Në versionin femër që i ngjason shumë, Bes Kallaku shfaqet me flokë të gjata brune.

As Bes Kallaku nuk i reziston dot aplikacionit për ndryshimin e