Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Asgjë në këtë botë s’na ndan”, këngëtarja e njohur shqiptare bën dedikimin emocionues në 4-vjetorin e martesës

Postuar: 12/09/2019 - 17:24

Këngëtarja e njohur shqiptare Vesa Luma dhe bashkëshorti i saj, reperi Big Basta kanë festuar ditën e sotme 4-vjetorin e martesës së tyre.

Prej katër vitesh të martuar, Vesa e ka uruar përmes një postimi në Instagram bashkëshortin e saj me një mesazh mjaft emocionues.

‘Gëzuar përvjetorin! Deri sot e dëshmuam që asgjë në këtë botë s’na ndan, as kilometrat, as mundi e sakrificat .. Sepse çdo gjë është e mundur kur Do me gjithë zemër . Krenare për çdo gjë që ndërtuam, e më së shumti për frytin e kësaj dashurie #Liani Të dua shumë my forever 24’, shkruan Vesa krahas fotove të dasmës që ka postuar ditën e sotme.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/09/2019 - 20:13

Ish-deputetja Albina Deda dhe vajza e saj Ada kanë qenë të ftuara pasditen e sotme në emisionin 'Rudina'.

Postuar: 19/09/2019 - 18:31

Në vitin 2013, projekti muzikor i titulluar "Të ka lali shpirt", arriti të shndërrohej

Postuar: 19/09/2019 - 15:42

Koncerti “Tingujt e Çarshisë”, i mbajtur për 3 ditë me rradhë në kryeqytetin e Maqedo

Postuar: 19/09/2019 - 15:30

Kujt i ndodh të takojë mbretëreshën Elizabeth duhet ta dijë mirë këtë rregull.

Postuar: 19/09/2019 - 09:59

Të flasësh për problemet e shëndetit mendor, tashmë nuk konsiderohet më dhe aq tabu!

Postuar: 19/09/2019 - 09:31

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja Aurela Gaçe ka nisur në Amfiteatrin e Tiranës koncertin për të cili

Postuar: 18/09/2019 - 21:15

Këngëtarja Baby G ka disa kohë që nuk është aktive në estradën shqiptare.Së fundmi në rrjetin e s