Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Asgjë s'është si në Instagram”, modelja e njohur zbulon tmerrin që përjetoi në një ndër vendet turistike më të preferuar nga VIP-at shqiptarë: Nuk do të kthehem kurrë!

Postuar: 12/08/2019 - 08:55

Pavarësisht se është një nga ishujt më të bukur në botë, më i reklamuari në Instagram,në qoftë se do të flisnim me gjuhën e influencueseve, asgjë nuk mund ta kthejë kurrë më Gigi Hadid, në Mykonos.

Supermodelja me famë botërore ka habitur të gjithë ditën e djeshme ndërsa ka treguar eksperiencën e tmerrshme që provoi me motrën e saj, modelen e njohur Bella Hadid, dhe dy motrat e tjera Marielle dhe Alana Hadid, në vendin më të lakmuar të momentit.

Në një foto të publikuar në Instagram, ajo shkruan “Mos e lejoni ‘Instagram-in’ t’ju gënjejë. Më vodhën. Nuk do të kthehem kurrë më këtu. Nuk ia rekomandoj askujt. Shpenzojini paratë tuaja diku tjetër”.

Gigi nuk ka treguar ndonjë detaj më tepër, por babai i saj Mohamed Hadid ka zbuluar çfarë ka ndodhur. Ai ka rrëfyer për “TMZ” se gjatë kohës që vajzat kanë qenë jashtë, shtëpia e tyre me qira është vjedhur, por fatmirësisht asnjëra prej tyre nuk është lënduar.

Më tej ai ka treguar se janë vjedhur vetëm gjërat personale të Gigit dhe Bellas.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/08/2019 - 23:34

Kategoria Superiore starton ditën e premte dhe me fillimin e kampionatit startojnë emisionet sportive.

Postuar: 20/08/2019 - 23:15

Biznesmeni i njohur shqiptar, Elton Ilirjani u bë i njohur për publikun shqiptar kur ai deklaroi

Postuar: 20/08/2019 - 23:03

Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të njohura të ekranit shqiptar.

Postuar: 20/08/2019 - 20:21

Këngëtari Flori Mumajesi është shfaqur për herë të parë në publik pas lajmeve për gjendjen e tij

Postuar: 20/08/2019 - 19:06

Redona Koci cilësohet si një nga femrat më joshëse, ndërsa komentohet shpesh edhe për format e sa

Postuar: 20/08/2019 - 17:20

Reperi shqiptar Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi ka zgjedhur të përcjellë një tjetër me

Postuar: 20/08/2019 - 17:10

Ish-drejtoresha e Tatimeve Brisida Shehaj ketë të martë disa orë ia ka dedikuar look-ut të saj.